«Ти для нас не тільки поетеса, а й добрий дух Волинської землі…»

1 березня у Стебницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №6  відбувся виховний захід, приурочений 148 річниці з дня народження Лесі Українки, який підготували учні 7 – А класу під керівництвом класного керівника Демкович Світлани Тарасівни та вчителя музичного мистецтва Фединець Оксани Іванівни.

«Ти для нас не тільки поетеса, а й добрий дух Волинської землі…» . Такими словами  розпочала виховний захід  Світлана Тарасівна, яка розповіла про багатогранну творчу особистість Лесі Українки, про незгасимий вогонь її таланту, про високе поетичне слово, яке написано не розумом, а душею, бо саме там народилося.
       Учні згадали життєвий і творчий шлях поетеси, декламували вірші Лесі, співали колискову на слова Лесі Українки та пісню «Досадонька».  Провели інсценізацію драми-феєрії «Лісова пісня».