Андріївські вечорниці

Вечір 14 грудня.  Актова зала  школи немов перетворилася на старовинну українську хату. Повна зала учнів, які з цікавістю чекають на вечорниці, та запах пухких вареників, пиріжків та різних смаколиків.

Українські вечорниці

Починаємо вже не раз,

Хай сміх, і пісня ллється

В серці кожного із нас.

І понеслося… Вечорниці розпочали учні 9-х класів. А потім полинула пісня, а за нею і все дійство.  Господиня запросила до своєї хати дівчат та хлопців, які жартували, співали українських народних пісень, гадали на Андріївських вечорницях, калиту кусали та танцювали запальний молодіжний банс"Королівський".

А по завершенню свята учні пригощалися  смачними стравами, які вражали своєю різноманітністю, фотографувалися та ділилися враженнями від свята.

От поволі затихають наші вечорниці,

Не забудьте ви дорогу до нашої світлиці!

Хай любов і щире слово душу вам зігріє!

Пам’ятайте вечорниці в ніч на Андрія!

Вечорниці залишаться у пам’яті присутніх надовго, адже свято, яке подарували діти – це неймовірна казка та частинка історії нашого славетного народу, яку неможливо забути!!!

Щиро дякуємо усім, хто був присутній на святі!!!