"Твої права-твоя фортеця"

"Твої права-твоя фортеця"- під такою назвою в читальній залі бібліотеки Стебницького Народного дому(філії №8 Дрогобицької МЦБС) відбулася інформаційна година, на котру завітали дев'ятикласники Стебницької ЗОШ №6 разом з вчителем О.Герасимчук та шкільним бібліотекарем М.Хомишак.Учні дізналися цікаві факти про Декларацію прав людини (видатний документ в історіі людства, який був ухвалений 70 років тому, а саме 10 грудня).Пригадали основні статті Конвекції ООН про права дітей ,взяли участь у казково-правовій вікторині, а також мали змогу поспілкуватись з ветераном поліції, колишнім інспектором у справах неповнолітніх, майором В.Котенко, котра впродовж багатьох років опікувалась проблемами дітей у Стебнику, захищала їх права та боролась з дитячою злочинністю. Вона розповіла присутнім про різноманітні випадки, що можуть трапитись з учнями в школі та за її межами, наводила приклади,як потрібно діяти, аби уникнути негативних наслідків, а також спонукала учнів до роздумів про те, що їхній вибір залежить від них самих, і що правові знання портрібні всім і завжди.

Л. Волошанська

Світлина від Любові Волошанської.

Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.

Світлина від Любові Волошанської.Світлина від Любові Волошанської.