Онлайн-зустрічі вчителів фізики

30 квітня 2020 року відбулася онлайн-зустріч вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Дрогобича та Стебника. Педагоги обговорили проблеми організації дистанційного навчання, поділилися власним досвідом роботи в незвичному режимі. Спектр інструментів дистанційного навчання, які використовують педагоги, дуже різноманітний: онлайн-заняття через Zoom, Skype, створення онлайн-класів в Classroom, перегляд учнями телеуроків «Всеукраїнської школи онлайн», використання відеопрезентацій з YouTube-каналів, виконання школярами різноманітних онлайн-завдань; обмін інформацією в соціальних мережах Viber, Telegram, тощо. За короткий термін вчителі освоїли багато нових засобів, підходів та методів організації дистанційного навчання.
   У групі ММО вчителів фізики міст Дрогобича та Стебника було презентовано цікавий досвід організації дистаційного навчання Мар'яни Ярославівни Рожак, вчительки фізики Стебницької гімназії №6 імені героїв АТО.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 244 | Додав: Мері